Share Button

Na tej stronie poznasz najnowsze informacje prasowe naszych klientów:

27.08.2014 Nowy salon VENEZIA w FACTORY WROCŁAW

W FACTORY Wrocław startuje kolejna uznana marka galanterii skórzanej – VENEZIA. Pierwszych klientów zaprasza już dzisiaj (27 sierpnia 2014). To już piąty salon tej marki w sieci FACTORY w całej Polsce.

Link: Pełna informacja prasowa TXT: Informacja prasowa

22.08.2014 – Jesienna kampania promocyjna w FACTORY Outlet

Celem kampanii jest pokazanie centrów FACTORY przez pryzmat przemyślanych zakupów połączonych z pozytywnymi emocjami. Kampania potrwa do 15 października 2014 roku. 

Link: Pełna informacja prasowa TXT: Informacja prasowa JPG: Galeria zdjęć

15.07.2014 – Nowe marki w FACTORY Warszawa Ursus

Rossmann, Giacomo Conti, Volcano, Geox, Digel, Gabor, i Hi-Tec – to nowe marki, które otworzą swoje salony w rozbudowywanym obecnie centrum FACTORY Warszawa Ursus, należącym do Grupy NEINVER. Po zakończeniu prac, na dodatkowych ponad 6,000 m² powierzchni powstanie kolejnych 30 sklepów. Budowany jest parking podziemny. Gruntownie zmodernizowana zostanie również dotychczasowa część centrum.

Link: Pełna informacja prasowa PL JPG: Foto 

24.06.2014 – NEINVER i STRABAG z prestiżową nagrodą „Budowa Roku”

Galeria Katowicka wraz ze Zintegrowanym Centrum Komunikacyjno– Handlowym zdobyła nagrodę „Budowa Roku”, przyznawaną przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. Uroczysta gala odbyła się w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie. Konkurs jest jednym z najbardziej prestiżowych przeglądów osiągnięć polskiego budownictwa.

Link: Pełna informacja prasowa JPG: Foto Galerii Katowickiej

17.06.2014Rozbudowa FACTORY Ursus wkracza w kolejną fazę

FACTORY Warszawa Ursus – pierwsze centrum wyprzedażowe w stolicy – wkracza w kolejną fazę rozbudowy. Dla klientów otwarty został nowy parking naziemny, a dotychczasowy stanie się placem budowy nowej części obiektu. W czasie prac centrum działać będzie w niezmienionych godzinach.  FACTORY Warszawa Ursus powiększy się o dodatkowe 6000 m² powierzchni, 30 nowoczesnych sklepów popularnych marek i parking podziemny. Odrestaurowana zostanie również dotychczasowa część centrum – mówi Anna Zawadzka, Centre Manager FACTORY Warszawa Ursus.

Link: Pełna informacja prasowa JPG: FOTO_FACTORY Ursus rozbudowa  JPG: MAPA_FACTORY Ursus rozbudowa

28.04.2014 – 13 mln zł zysku – najlepszy wynik finansowy w historii PKP Informatyka

Do poprawy parametrów finansowych w znaczący sposób przyczyniła się m.in. przeprowadzona restrukturyzacja. Zysk za 2013 rok jest prawie trzykrotnie większy od najlepszego wyniku finansowego wypracowanego przez spółkę w czasie jej funkcjonowania. Wartość EBITDA wzrosła ponad dwukrotnie w stosunku do roku poprzedniego i wyniosła 24,4 mln zł. Znacząco poprawiła się także rentowność spółki, która osiągnęła poziom 20,5% (ROE). Rentowność sprzedaży wyniosła 11,1%, czyli o 8,4 punktów procentowych więcej w stosunku do roku 2012 (ROS). O 11% zmniejszyły się koszty działalności operacyjnej firmy.

Link: Pełna informacja prasowa

3.04.2014 – Lemon, czyli system pozycjonowania i monitorowania lokomotyw

PKP Informatyka zainstalowała pierwsze urządzenia do pozycjonowania i monitorowania lokomotyw PKP Intercity. Urządzenia wraz z dedykowaną aplikacją tworzą system Lemon. Lemon umożliwia lokalizację każdej lokomotywy wyposażonej w urządzenie. Jej pozycja jest wyświetlana na mapie linii kolejowych. System podaje m.in. informację o statusie lokomotywy (w ruchu, wyłączona).

Link: Pełna informacja prasowa

20.03.2014 – Rozbudowa FACTORY Ursus w Warszawie

Pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce – FACTORY Warszawa Ursus – zyska ponad 6 tysięcy mkw. nowej powierzchni  handlowej. W nowoczesnych wnętrzach powstanie 30 dodatkowych sklepów, popularnych marek, w cenach niższych zawsze od 30 do 70 %. Przebudowa zbiega się z remontem infrastruktury drogowej wokół. Powstanie też większy parking.

DOC: Komunikat prasowy PL  DOC: Komunikat prasowy EN JPG: Factory po rozbudowie JPG: Infografika – przebudowa w liczbach

18.03.2014 – PKP Informatyka zbuduje inteligentny system zarządzania ruchem w Koszalinie

PKP Informatyka zrealizuje dla Koszalina system inteligentnego sterowania ruchem drogowym. System o wartości ponad 10 mln zł powstanie do połowy 2015 roku. ITS będzie sterować sygnalizacją świetlną na trzynastu skrzyżowaniach, wyświetlać informacje na tablicach elektronicznych o sytuacji na drogach i parkingach miejskich. System będzie również ważył przeciążone pojazdy i sam identyfikował auta łamiące przepisy.

LinkPełna informacja prasowa Link: Zdjęcia prasowe

03.03.2014 – FUTURA Park Kraków z BREEAM In- Use

FUTURA Park Kraków zdobyła certyfikat BREEAM In-Use potwierdzający, że proekologiczne rozwiązania zastosowane na etapie projektowania zostały z powodzeniem wdrożone zarówno w zakresie bieżącego funkcjonowania jak i zarządzania obiektem. FUTURA Park Kraków to nowoczesny park handlowy, łączący pod jednym dachem centrum wyprzedażowe FACTORY z tradycyjną galerią handlową. Z powodzeniem działa od października 2011 roku.

DOC: Komunikat prasowy PL  DOC: Komunikat prasowy EN JPG: FUTURA Park Kraków photo

 27.02.2014 – Nowy System Informacji Pasażerskiej na stacji Poznań Główny

Nowy system dynamicznej informacji pasażerskiej zainstalowany na zmodernizowanych peronach stacji Poznań Główny przeszedł okres eksploatacji testowej. Od grudnia 2013 roku system obsłużył 20 tysięcy pociągów. Producentem oraz instalatorem systemu jest Grupa PKP Informatyka na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Link: Pełna informacja prasowa Link: Zdjęcia prasowe

 25.02.2014 – PKP Informatyka rozszerza zakres usług

PKP Informatyka została autoryzowanym partnerem serwisowym XEROX. Spółka z Grupy PKP będzie serwisować urządzenia tego producenta – wśród nich, drukarki, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne.

JPG: Certyfikat PKP Informatyka DOC: Komunikat prasowy PL

18.02.2014 – 12 mln klientów FACTORY w 2013 roku! Prawie 12 mln klientów wybrało się na zakupy do Centrów Outlet FACTORY w 2013 roku. To 22 % więcej niż w roku poprzednim. FACTORY, należące do Grupy NEINVER, to największa w Polsce sieć centrów wyprzedażowych, gromadzących sklepy popularnych marek polskich i światowych w cenach zawsze obniżonych od 30% do 70%.

JPG: Infografika FACTORY DOC: Komunikat prasowy PL DOC: Komunikat prasowy EN

07.02.2014 – FACTORY Ursus. Pierwsze centrum outlet w Polsce zdobyło BREEAM In-Use FACTORY Warszawa Ursus, pierwsze centrów wyprzedażowe w Polsce, z certyfikatem BREEAM In-Use. Międzynarodowi audytorzy badali ekologiczne standardy w konstrukcji budynku, zastosowane urządzenia i sprzyjający zrównoważonemu rozwojowi sposób zarządzania obiektem.  Powstałe w 2002 roku FACTORY Ursus jest jednym z pięciu centrów outletowych firmy Neinver w Polsce.

DOC: URSUS z BREEAM_kom prasowy_PL DOC: URSUS z BREEAM_kom prasowy_ENG JPG: FACTORY

06.11.2013 – SMACZNE BLOGI – Polskie blogi kulinarne pod jednym adresem Wystartowała najnowsza platforma skupiająca tysiące przepisów największych polskich blogerów kulinarnych – smaczneblogi.pl. Dzięki niej łatwiej i prościej można znaleźć najnowsze przepisy i wybrać danie na każdą okazję.

DOC: Nowe przepisy najpopularniejszych blogerów kulinarnych pod jednym adresem TXT: Nowe przepisy najpopularniejszych blogerów kulinarnych pod jednym adresem JPG: Infografika – autoportret polskich blogerów kulinarnych

05.11.2013 – Andrzej Chyra w nowym audiobooku Zygmunta Miłoszewskiego i ponad 300 pisarzy amatorów Opowiadanie „Umrzeć przed Śmiercią” autorstwa Zygmunt Miłoszewskiego i ponad 300 pisarzy amatorów doczekało się audiobooka. Usłyszymy w nim znanego aktora Andrzej Chyrę. Opowiadanie będzie dostępne bezpłatnie w audioteka.pl oraz na blogu gadzetomania.pl od 12 listopada 2013 roku. Audiobooka wydadzą Blomedia z HTC, które prowadzą projekt Nieskończona Opowieść.

 DOC: Andrzej Chyra w nowym audiobooku autorstwa Zygmunta Miłoszewskiego i pisarzy amatorów TXT: Andrzej Chyra dla Blomedia i HTC w nowym audiobooku autorstwa Zygmunta Miłoszewskiego i pisarzy amatorów

21.10.2013 – Pisarze amatorzy z pisarką Gają Grzegorzewską tworzą historię everymena w szpiegowskim świecie

Gaja Grzegorzewska – krakowska pisarka i twórczyni kryminałów – powoli kończy tworzyć swoje nowe opowiadanie. Skończyła właśnie pisać drugą z trzech części historii. Pisarka realizuje nietypowy projekt kulturalny. Autorka pisze z ponad 200 pisarzami-amatorami historię o człowieku kameleonie, wciągniętym w szpiegowską intrygę w abstrakcyjnym świecie. Zainteresowani współtworzeniem historii razem z Grzegorzewską mają czas na zaproponowanie swojej wersji rozwoju historii do końca października.

TXT: Grzegorzewska z amatorami stworzyła everymena w szpiegowskim świecie DOC: Grzegorzewska z amatorami stworzyła everymena w szpiegowskim świecie

7.10.2013 – Pierwsza część nowego opowiadania Gai Grzegorzewskiej i pisarzy amatorów gotowa

Gaja Grzegorzewska (33 l.) pisarka i twórczyni kryminałów „Noc z czwartku na niedzielę”, „Topielica” i „Grób” pisze z ponad 200 pisarzami – amatorami wspólnie nowe opowiadanie.  Pierwsza część szkieletu historii powstała pod koniec września. Można przeczytać ją tutaj. Akcję wspiera Blomedia i HTC.

DOC: I część opowiadania Gai Grzegorzewskiej i pisarzy amatorów JPG: Gaja Grzegorzewska

13.09.2013 – HTC i Blomedia z pisarką Gają Grzegorzewską

Gaja Grzegorzewska (33 l.) twórczyni kryminałów „Noc z czwartku na niedzielę”, „Topielica” i „Grób” zaangażowała się w kampanię „Nieskończona Opowieść” – twórz z najlepszymi na blogu gadzetomania.pl. Akcję wspierają Blomedia i HTC. Nieskończona Opowieść to przykład kampanii wykorzystującej zasady content marketingu.

DOC: Blomedia i HTC z Gają Grzegorzewską

13.09.2013 Factory Annopol z “BREEAM FINAL CERTIFICATE”

FACTORY Warszawa Annopol otrzymało certyfikat „BREEAM FINAL CERTIFICATE”, potwierdzający ostatecznie, że centrum spełnia wysokie standardy w zakresie zielonego budownictwa. To największe centrum wyprzedażowe Warszawy, jako pierwsze w Polsce otrzymało ten dokument już na etapie projektu.

DOC: Annopol z FINAL BREEAM_kom prasowy_PL

11.09.2013 – Galeria Katowicka. Za tydzień otwarcie!

250 sklepów na czterech kondygnacjach, podziemny parking na 1200 aut i nowoczesne dworce: kolejowy i autobusowy. Już za tydzień (środa 18 września 2013) o godz. 10.00 Galeria Katowicka otworzy swoje drzwi dla pierwszych klientów.

DOC: GK_Zatydzieńotwarcie_kom.prasowy